2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik ds. utrzymania porządku

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stoork Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą, świadcząca usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach tj. cięcie laserowe 2D oraz 3D, spawanie laserowe, wykrawanie, tłoczenie, gięcie, spawanie TIG MIG, szlifowania czy malowanie proszkowe. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownik ds. utrzymania porządku i czystości.

Zakres obowiązków:

  • codzienne sprzątanie pomieszczeń (odkurzanie, zamiatanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu, opróżnianie koszy, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach itd),

  • okresowe czynności porządkowe,

  • dbanie o należyty stan budynku.

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat,

  • opieka zdrowotna Lux Med,

  • paczki świąteczne,

  • udział w wydarzeniach kulturalnych,

  • dzień wolny w urodziny i wiele innych udogodnień.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentu CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 710373866