2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Szczecin
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane 30 maja 2024

Pracownik ds. utrzymania czystości w kuchni

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do naszego zespołu jako wsparcie w utrzymaniu czystości w naszej kuchni i na zapleczu kuchennym. Obowiązki będą obejmować sprzątanie, zmywanie,  czyszczenie sprzętów kuchennych oraz zaplecza kuchennego.

Praca ta wymaga fizycznej sprawności, ponieważ wiąże się z podnoszeniem ciężkich przedmiotów kuchennych.

Twoje zadania:

  • Zmywanie naczyń
  • Utrzymanie porządku w kuchni i na zapleczu kuchennym

Wymagania:

  • Zdolność do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik (praca zmianowa)
  • Uniform, o którego pranie i prasowanie dbamy my!
  • Posiłek regeneracyjny za symboliczną opłatą
  • Bonusy za polecenie przyjaciół do pracy
  • Pracę w przestrzennej i dobrze wyposażonej kuchni
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej

Kim jesteśmy?

Pierwszy hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, największy hotel w Szczecinie - oferujemy największą bazę noclegową w mieście - 354 pokoje, największą hotelową powierzchnię event’ową - 10 sal konferencyjnych na powierzchni ponad 1000 m², 2 restauracje (w tym wielokrotnie nagradzana Renaissance), Lobby Bar i Copernicus Club (Cocktail Bar na XI piętrze z widokiem na miasto), Cukiernię Muffinek, centrum fitness - Fitness World oraz Baltica Wellness&Spa.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918631385