2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Legnica
Dodane 23 maja 2024

Pracownik ds zapewniania jakości QA w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Greenpack jest jednym z największych centrów konfekcjonowania i dystrybucji owoców i warzyw w Europie Zachodniej i wciąż się rozwija. Główna siedziba znajduje się w Niderlandach z którą ściśle współpracujemy. Greenpack Legnica jest w trakcie budowy nowej nowoczesnej powierzchni.

Zadania i obowiązki

·         Wdrażanie i utrzymanie systemu zapewnienia jakości w organizacji;

·         Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i rund inspekcyjnych w firmie;

·         Przygotowywanie i prowadzenie audytów przez zewnętrzne podmioty;

·         Monitorowanie nowych wersji norm, wymagań i przepisów oraz komunikowanie ewentualnych zmian odpowiednim działom;

·         Zarządzanie podręcznikiem zapewnienia jakości w naszych przedsiębiorstwach;

·         Wzywanie pracowników i odwiedzających, gdy nie przestrzegają obowiązujących zasad w organizacji;

·         Prowadzenie szkoleń wprowadzających dla nowych stałych pracowników;

·         Szerokie wykorzystanie w celu wykonywania wszystkich występujących zadań;

·         Utrzymywanie kontaktów z organami kontrolnymi (instytucjami certyfikującymi, organizacjami sprzedaży, klientami i dostawcami);

·         Przestrzeganie podręczników opracowanych przez Greenpack;

·         Zapewnienie bezpieczeństwa w organizacji.

Wymagania

Znajomość lub doświadczenie w obszarze zapewnienia jakości i systemów zapewnienia jakości;

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest wymogiem koniecznym

Umiejętności komunikacyjne;

Dokładność.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie

Możliwość rozwoju, awansu zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia w nowoczesnej firmie

Zespół ze wspaniałymi kolegami, duch zespołowy jest dla nas bardzo ważny

Obejmuje to nieformalną i przyjemną atmosferę pracy

Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników

Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Co nas wyróżnia?

Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości

Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć

Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy

Napędza nas pozytywna energia!

A co damy Ci w zamian ?

Umowę o pracę

Zespół z miłymi kolegami

Work Life Balance

Możliwość rozwoju

www.green-pack.nl

59-220 Legnica ul. Boiskowa 7

Brzmi ciekawie? Wyślij swoje CV !

Wolałbyś najpierw dowiedzieć się więcej? W przypadku wszystkich pytań możesz skontaktować się z nami

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Instagram greenpack_legnica

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 920326121