2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Stogi z Przeróbką
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik ds. Sprzedaży z Marketingiem

Wynagrodzenie

4 800 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dystrybutor sprzętu medycznego i dezynfekcji, OSS Sp. z o.o., poszukuje pracownika do rozwoju i obsługi sklepu internetowego www.dezynfekcja24.com.

 Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów sklepu internetowego przez telefon, e-mail, odbiory osobiste

  • fakturowanie zamówień (program enova), przygotowanie ofert indywidualnych

  • współtworzenie i realizacja działań marketingowych (media społecznościowe, mailing, współpraca z działem pozycjonowania)

  • tworzenie treści na stronę internetową (copywriting/content marketing)

  • projektowanie materiałów graficznych (banery, infografiki, grafiki, rolki)

  • kreowanie wizerunku firmy: Facebook, Instagram, Youtube, wizytówka Google

  • moderowanie i monitorowanie treści w mediach społecznościowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • wielozadaniowość, samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej, ustalanie priorytetów

  • umiejętność samodzielnej pracy bez zespołu marketingu

  • tzw. „lekkie pióro” w tworzeniu treści informacyjnych

  • zmysł graficzny, znajomość programów graficznych (Canva lub Photoshop)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość kanałów komunikacji: Facebook, Instagram, YouTube

  • dobra orientacja w aktualnych trendach z zakresu marketingu

  • praktyczna wiedza z zakresu planowania kampanii w social mediach

  • umiejętność obliczania procentów

  • pozytywne nastawienie do ludzi

  • punktualność

  • całkowity zakaz palenia na terenie firmy

 Gwarantujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę stacjonarną, pn. - pt., godz. 8:00 – 16:00

  • zniżka na asortyment dostępny w ofercie firmy

  • pyszną kawę

  • miejsce parkingowe

Jeśli jesteś osobą otwartą na kontakt z klientem, potrafisz zaplanować i zrealizować kampanie reklamową w mediach społecznościowych, to wyślij CV i dołącz do naszego zespołu. Docenimy Twoją kreatywność oraz chęć działania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 920399614