2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Starołęka
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik ds. sprzedaży e-Commerce i dystrybucji B2B

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Obsługa zamówień internetowych

Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych i akcji marketingowych

Dodawanie produktów do sklepu internetowego wraz z opisami

Obsługa reklamacji i zwrotów

Przygotowywanie zamówień

Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami

Obsługa klientów telefoniczna, e-mail

Nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi B2B

Koordynowanie obsługi współpracy z klientami B2B

Prowadzenie kampanii Google Ads, Facebook Ads

Budowa i rozwój marki w Internecie

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

Znajomość programów magazynowych lub sprzedażowych

Umiejętność pracy w zespole

Zdolności copywriterskie

Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków

Mile widziana umiejętność obsługi programu do obróbki zdjęć

Łatwość posługiwania się narzędziami społecznościowymi i komunikatorami

Biegła obsługa pakietu Office i innych podstawowych narzędzi biurowych

Praktyczna znajomość obsługi narzędzi m.in.: Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads

Mile widziana znajomość podstaw CMS m.in. PrestaShop, WordPress, Joomla

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy (podstawa + premia)

Szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży

Narzędzia pracy

Przyjazną atmosferę pracy

Pracę w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów.

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncard.pl

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: Pracownik ds. sprzedaży e-Commerce i dystrybucji B2B/ Poznań oraz : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BonCard Polska Sp. z o.o. danych osobowych oraz wizerunku zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawe wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 823753619