2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ds. Przygotowywania Baz (jęz. Ukraiński i Polski)

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Miasto Mody Ptak w Rzgowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. Tworzenia Baz ze znajomością jęz. Ukraińskiego

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozbudowa baz klientów/kontrahentów Firmy w CRM

  • Wyszukiwanie i wprowadzanie do systemu informacji na potrzeby Działu Handlowego

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (mile widziane także osoby ze statusem studenta zaocznego)

  • Doskonała znajomość języka ukraińskiego i co najmniej komunikatywna znajomość języka polskiego - warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego

  • Łatwość poruszania się w Internecie

  • Dociekliwość i umiejętność wyszukiwania informacji, szperania

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem hurtowym w branży odzieżowej

  • Dobra organizacja pracy, otwarta głowa, umiejętność logicznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w biurze na terenie Miasta Mody Ptak (po pełnym wdrożeniu z możliwością przejścia na formę hybrydową), pn-pt, w godzinach biurowych 8:30-16:30

  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia

  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu w strukturze firmy

  • Szkolenie wprowadzające

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części premiowej

  • Możliwość korzystania szerokiej oferty benefitów pracowniczych oraz rabatów u naszych partnerów

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 914159610