2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Brzeźno
UPS
Dodane 07 maja 2024

Pracownik ds. Operacji Lotniczej_Gdańsk- etat 1/2

Wynagrodzenie

3 000 - 3 170 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

UPS Polska Sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik ds. Operacji Lotniczej

                                            wymiar etatu 1/2

                         praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 17:00-21:00

                                                   miejsce pracy: Gdańsk - Lotnisko

Główne zadania:

  • Dbanie o poprawną realizację operacji lotniczej importowej, eksportowej, tranzytowej

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców w zakresie zapewnienia przestrzegania wszystkich obowiązujących procedur Operacji Lotniczej oraz Operacji Magazynowej UPS

  • Dbanie o bezpieczeństwo przesyłek importowych, eksportowych oraz transportu

  • Współpraca z załogą przewoźników lotniczych

  • Współpraca z władzami Portów Lotniczych Gdańsk - Rębiechowo w zakresie bieżącej obsługi statków powietrznych

  • Dbanie o rzetelność i terminowość wprowadzanych danych do systemów informatycznych Operacji Lotniczej UPS

  • Raportowanie o stanie operacji lotniczej przed, w trakcie i po zakończonej operacji w ustalony w Dziale sposób

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętności analityczne

  • Bardzo dobre radzenie sobie ze stresem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)

  • Realne możliwości rozwoju i awansu (wprowadzona polityka promocji wewnętrznej)

  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 912118118