2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ds monitoringu należności

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bensari Consulting Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w świadczeniu profesjonalnych usług doradczych dla biznesu na rynku polskim, w tym kompleksowym zarządzaniem należnościami przedsiębiorstw. Dołącz do nas i obejmij stanowisko:

PRACOWNIK DS. MONITORINGU NALEŻNOŚCI

Miejsce pracy: Wrocław

TWOJE ZADANIA:

·         wykonywanie telefonów do klientów w sprawie płatności faktur

·         sporządzanie wezwań do zapłaty

·         wprowadzanie raportów do systemu

WYMAGANIA:

·         jesteś w trakcie studiów

·         masz dobrą dykcję i łatwość formułowania myśli

·         kształtuje Cię wysoka kultura osobista

·         myślisz analitycznie, sumienność i odpowiedzialność to Twoje mocne strony

·         masz nastawienie na jakość pracy i jej wyniki

W ZAMIAN ZA TWOJĄ PRACĘ OFERUJEMY:

·         pracę w centrum miasta

·         zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

·         adekwatne wynagrodzenie

·         jednozmianowy systemem pracy od pon. do pt. w godzinach: 7-8:00-15-16:00

·         pracę w przyjaznej atmosferze w niedużym zespole

·         profesjonalne szkolenia, które wprowadzą Cię w tryb Twoich zadań

·         wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu

DODATKOWO MOŻESZ LICZYĆ NA:

·         wszystkie weekendy wolne

·         dofinansowanie do karty multisport

·         upominki świąteczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie curriculum vitae z dopiski „pracownik ds. monitoringu należności” na adres e-maila firmy lub za pomocą OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Przekazanie prze Pana/Panią swojego CV bezpośrednio do siedziby Bensari Consulting Sp. z o.o. lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bensari Consulting Sp. z o.o., jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy na podstawie Pana/Pani zgody w oparciu o przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit.

a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Administratorem podanych danych osobowych jest Bensari Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Św. Antoniego 15, 50-073 Wrocław, zwany dalej „Administratorem”.

Dane osobowe podawane przez Pana/Panią będą przetwarzane przez Administratora w celach prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zawarcia i wykonania umowy o pracę/zlecenia/nawiązania współpracy, przekazywania Państwa danych osobowych w ramach Spółki na wewnętrzne potrzeby administracyjne (np. w celach księgowych), udostępniania danych usługodawcom wspierającym działalność gospodarczą Administratora (np. serwis usług IT), archiwizacyjnych, ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji.

Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są nieprawidłowe lub niekompletne, żądania od Administratora usunięcia danych oraz przetwarzania tych danych, przenoszenia danych, czyli prawo do otrzymania dostarczonych Administratorowi danych osobowych oraz przesłania ich innemu administratorowi. Ponad to ma Pan /Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora lub wobec przetwarzania w celu marketingu bezpośredniego, wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)

Pani/Pana dane osobowe nie będą poddawane przez Administratora zautomatyzowanemu przetwarzaniu, nie będą one profilowane oraz do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 907352091