2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sokołów Podlaski
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik ds. Kontroli Jakości Stalfa

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad jakością procesu produkcyjnego,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości,

  • sprawdzanie wyrobów na zgodność z dokumentacją techniczną,

  • monitorowanie i ewidencja reklamacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne , mile widziane wyższe techniczne,

  • bardzo dobra znajomość dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i złożeniowego,

  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych,

  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach krytycznych,

  • mile widziane uprawnienia NDT-certyfikaty badań: VT, UT2, MT.

  • chęć kształcenia zawodowego

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • szkolenia doskonalące;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • system benefitów;

  • korzystna lokalizacja.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl bądź kontakt pod nr. telefonu 60*******96.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zamieścić klauzulę:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/UE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 652091641