2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bronisze
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik ds. ewidencji/ kasjer

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Green Factory Bronisze jest jednym z liderów Warszawskiego Rynku Tradycyjnego, który zaopatruje swoich licznych Klientów zarówno w świeże warzywa i owoce, jak i produkty Ready to eat. Duża i stale rosnąca oferta asortymentowa dostępna jest w dwóch punktach sprzedaży, na terenie rynku hurtowego w podwarszawskich Broniszach.

Dołącz do Naszego zespołu i miej swój udział w budowaniu Naszej marki!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik ds. ewidencji/kasjer

Miejsce Pracy: Bronisze

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw towarów w systemie

  • wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień

  • przyjmowanie płatności od klientów

  • ścisła kontrola stanu gotówki w kasie

  • sporządzanie raportu sprzedaży (dzienne, miesięczne)

  • sprawdzanie i wydawanie gotówki do banku

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • zaangażowania w wykonywanie codziennej pracy

  • mile widziana znajomość COMARCH

  • dokładności

  • komunikatywności

  • gotowości do podjęcia pracy również w niedzielę

  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 4:00 - 14:00

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet socjalny- ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty multisport, bony świąteczne

Przesłanie do Green Factory Bronisze Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Green Factory Bronisze Sp. z o.o. Sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Bronisze Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Broniszach ul. Poznańska 98, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Klauzula zgody na udostępnienie danych do Grupy Green Factory, w celach rekrutacyjnych:

[1]Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych zawartych w aplikacji o pracę przez Green Factory Bronisze Sp. z o.o. Sp. K. do podmiotów z Grupy Kapitałowej Green Factory, których aktualny wykaz znajduje się na stronie www.green-factory.com. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 638624468