2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rudniki
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ds. eksportu

Lokalizacja

Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Przedsiębiorstwo RANAL Sp. z o.o.- producent materiałów dla lakiernictwa samochodowego poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik ds. eksportu.

Opis stanowiska: Pracownik ds. eksportu- rozwój sprzedaży na rynkach unijnych i poza unijnych: · aktywne pozyskiwanie nowych klientów · przygotowanie i prowadzenie praktycznych prezentacji produktów dla klientów · prowadzenie rozmów z profesjonalnym klientem oraz raportowanie o wynikach · podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami · realizacja planów sprzedaży · bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji ·

Wymagania: · język angielski · dodatkowo język hiszpański lub niemiecki mile widziany ·gotowość do delegacji do kontrahentów unijnych i poza unijnych ·gotowość do udziału w targach zagranicznych · łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjne · zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań · komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami · dobra organizacja pracy własnej ·dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy: · stabilne warunki zatrudnienia · motywacyjny system wynagrodzenia · bardzo miłą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę · narzędzia pracy wspierające efektywną realizację zadań · możliwość dodatkowych szkoleń ·prywatna opieka medyczna

Lokalizacja

Rudniki,

Śląskie

Śląskie, Rudniki
ID: 900602552