2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Osowa
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik ds. dokumentacji - Belgia

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i weryfikacja zleceń

• Obróbka szkiców w celu stworzenia sprawozdania

• Sporządzanie sprawozdań z badań na podstawie dokumentacji dostarczanej przez inspektorów

• Obsługa, utrzymanie aplikacji wykorzystywanych do raportowania

• Wykonywanie prac biurowych związanych z codziennym funkcjonowaniem biura

Oczekiwania:

• Obsługa programów i aplikacji biurowych

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

• Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

• Sumienność i dokładność

• Komunikatywność

• Wsparcie w pracach przy badaniach NDT

• Otwartość na pracę w Belgii (w systemie 4/1 lub ciągłym)

Dodatkowym atutem będzie:

• Podstawowa wiedza z zakresu badań nieniszczących

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie

• Pracę na zagranicznym projekcie w Belgii z zapewnionym przez firmę zakwaterowaniem i transportem

• Międzynarodowe środowisko pracy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Dużo pozytywnej energii

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Laboratorium NAVITEST jest największym laboratorium badań nieniszczących w Polsce, istniejącym już od ponad 30 lat. Obecnie realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i za granicą. Specjalizujemy się w kontroli jakości w branży morskiej, offshore, rurociągów i konstrukcji stalowych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zakładka KARIERA.

Prosimy o dopisywanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 914614961