2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
SafeKey s.c.
Dodane Dzisiaj o 12:59

Pracownik ds. Administracyjno-Biurowych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

• DEPOZYTORY KLUCZY • SKRYTKI ELEKTRONICZNE • SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA •

Firma SafeKey,

jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroką gamę urządzeń odpowiedzialnych za poprawę bezpieczeństwa. Flagowymi produktami firmy są Elektroniczne Depozytory Kluczy zarządzające gospodarką kluczową, Skrytki Automatyczne umożliwiające deponowanie drogocennych przedmiotów, Sejfy Automatyczne łączące bezpieczeństwo tradycyjnego sejfu oraz automatykę depozytorów kluczy. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania oraz administrowania oferowanych urządzeń.

Do grona naszych klientów należą m.in.:

Instytucje Użytku Publicznego - Urzędy, Sądy, Administracja Skarbowa, Szpitale

Służby Mundurowe - Wojsko, Policja, Straż Graniczna, Jednostki Penitencjarne

Najlepsze Hotele - Hilton, Marriott, Hyatt, Nobu

Muzea - Łazienki Królewskie, Zamek Królewski, Katyńskie, Historii Żydów Polskich, Józefa Piłsudskiego

Salony Samochodowe - Mercedes, Audi, Porsche, Lamborghini

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Praga, Gocław

Region: mazowieckie

Główne obowiązki:

Ewidencja dokumentów firmowych w systemie sprzedażowo magazynowym Insert (Subiekt)

Wystawianie oraz weryfikacja faktur pod względem formalnym, rachunkowym oraz sprawdzanie zgodności faktury z umową i dokumentami towarzyszącymi dostawie

Nadzór nad terminowymi płatnościami faktur, wystawianie not korygujących, not odsetkowych

Księgowanie zleceń sprzedaży, wyciągów bankowych

Przygotowywanie danych na potrzeby audytów i kontroli oraz sprawozdań statystycznych dla instytucji zewnętrznych (GUS)

Dbanie o terminowość i poprawność realizowanych działań

Ścisła współpraca z biurem rachunkowym w zakresie rozliczeń firmy

Prowadzenie rozliczeń podróży służbowych

Przygotowywanie zestawień i raportów

Od kandydata oczekujemy:

Wykształcenia ekonomicznego lub technicznego (może być w trakcie nauki)

Dobrej znajomości komputera oraz pakietu MS Office

Znajomość CRM Insert (mile widziana)

Jeśli nie spełniasz powyższego a uważasz że się odnajdziesz zadzwoń do nas lub wyślij swoje CV z uzasadnieniem dlaczego się nadajesz do tej pracy.

Szukamy osoby:

Pogodnej, z dobrym poczuciem humoru

Dokładnej i dobrze zorganizowanej

Sumiennej i samodzielnej

Która chętnie się uczy i ma silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

Komunikatywnej, o wysokiej kulturze osobistej

Energicznej i zmotywowanej!

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Możliwość awansu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Po okresie próbnym umowę o pracę

Dużą samodzielność w działaniu

Pracę w ciekawej firmie i w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ww. stanowiskiem pracy prosimy o kontakt 22 225 32 10 lub przesyłanie aplikacji na adres: praca(at)safekey.pl

Więcej informacji na nasz temat:

www.linkedin.com/company/71351963/admin/

www.safekey.pl

z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918469087