2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Umiastów
Dodane 22 maja 2024

Pracownik ds. Administracji

Lokalizacja

Umiastów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Spedycyjna poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik ds. Administracji

Jesteśmy firmą oferującą możliwość pracy, rozwoju, kariery w międzynarodowym środowisku. Tworzymy zgrany zespół, w którym liczą się ludzie, a jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

Miejsce pracy: praca stacjonarna Umiastów (k Ożarowa Mazowieckiego)

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy

Zakres obowiązków:

-ewidencjonowanie, rejestrowanie i kontrola faktur kosztowych

-sprawdzanie zgodności faktur z umowami i zamówieniami

-komunikacja z dostawcami w celu wyjaśnienia ewentualnych niezgodności

-archiwizowanie dokumentów zgodnie z regulacjami firmowymi

Wymagania:

-doświadczenie w obszarze administracji będzie dodatkowym atutem

-precyzja i dokładność w przetwarzaniu dokumentów

-znajomość pakietu Microsoft Office

-zdolność do pracy w zespole

-umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

-znajomość jęz. niemieckiego i jęz. angielskiego będzie istotną zaletą

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

-możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w branży spedycyjnej

-przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku

-elastyczne godziny pracy

Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na adres mailowy podany     w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Umiastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Umiastów
ID: 920123234