2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik drukarni-praca dla mężczyzn

Wynagrodzenie

27,70 - 32,83 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341. Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników produkcji.

Miejsce pracy-Wyszków

Wymagania:

-ukończone 18 lat

-gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym dwunastogodzinnym (6-18 i 18-6)

Obowiązki pracowników :

-czynności pomocnicze przy maszynach (do druku dział maszyn rolowych lub oprawy szytej i klejonej oraz foliowania)

-praca na owijarkach paletowych

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-stawka godzinowa dzienna 27,70 brutto , stawka nocna 32,83 brutto

-możliwość elastycznego grafiku

-wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911927155