2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Drukarni ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika ds. obsługi klienta w Drukarni, lokalizacja Wrocław- Tarnogaj.

Twój zakres obowiązków:

Przyjmowanie zamówień

Udzielanie informacji Klientom o ofercie (telefon, email).

Informowanie Klientów o statusie zamówienia

Opieka i nadzór nad przyjętymi zleceniami

Wsparcie w procesie dystrybucji zamówień oraz koordynacji współpracy z podwykonawcami

Odpowiedzialność za proces wysyłki przesyłek (współpraca z firmami kurierskimi)

Przygotowywanie ofert przetargowych

Zarządzanie zasobami oraz realizacja zamówień na artykuły biurowe itp.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy z Klientem (telefon, e-mail).

Zaangażowanie, sumienność i dobra organizacja pracy

Wysoka kultura osobista

Asertywność

Samodzielność

Dyspozycyjność

Otwartość i komunikatywność

Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w drukarni

Znajomość podstawowych zasad przygotowania plików do druku (spady, CMYK/RGB, format).

Umiejętność wstępnej weryfikacji poprawności przygotowania plików do druku

To oferujemy:

Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pracę od poniedziałku do piątku od 8,00 do 16,00

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910824471