2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik drukarni – druk cyfrowy Warszawa Włochy

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik drukarni – druk cyfrowy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do druku cyfrowego.

  • Nadzór nad prawidłowym procesem druku, ocena wydruku zgodna względem wzorca

  • Realizacja zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonego

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, raportowanie

Oczekujemy:

  • Dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn: FujiFilm, Canon, Roland

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Caldera, VersaWorks

  • Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe poligraficzne, zawodowe, technikum.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Płatne nadgodziny

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego w obszarze administracji

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 904868449