2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik Drukarni - Druk cyfrowy

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OSDW Azymut Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na rynku wydawniczo-księgarskim. Naszym Klientom zapewniamy prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całą gamę narzędzi wspomagających sprzedaż, od usług dystrybucyjnych i marketingowych po możliwość druku ma żądanie, oferowanego przez naszą nowoczesną drukarnię cyfrową.

W 2019 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną, która wzbogaciła naszą ofertę o możliwość druku książek w oprawach  zeszytowych. Nowoczesna technologia druku Inkjet, umożliwi produkcję książek kolorowych w atrakcyjnych cenach przy dużych nakładach.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Drukarni.

Twój zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa nowoczesnych maszyn poligraficznych

  • nadzór nad produkcją i kontrola jakości

  • proste prace poligraficzne

  • prace introligatorskie

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3zmiany) i dyspozycyjność

  • dokładności oraz zdolności manualne

  • dobra organizacja pracy i terminowości wykonywania powierzonych zadań

  • umiejętności pracy w zespole

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w branży drukarskiej.

To oferujemy:

  •  Stanowisko dostępne od zaraz!!

  • Pracę w centrum Łodzi – dogodna lokalizacja, łatwy dojazd komunikacją miejską, bezpłatne miejsca parkingowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych – dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i kart sportowych, zniżki na zakupy towarów z oferty.

Co nas wyróżnia:

  • Jesteśmy jedyną drukarnią cyfrową w Polsce prowadzoną przez dystrybutora książek. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi łączące druk i dystrybucję

  • Oferujemy unikatowe na naszym rynku modele biznesowe, łączące elementy produkcji, dystrybucji i marketingu, między innymi druk na wyłączność, druk w transzach i druk na życzenie (POD).

  • W 2019 roku wyposażyliśmy drukarnię w najnowocześniejszy park maszynowy: maszyny do druku rolowego Ink-jet (4+4), Screen HD520 z urządzeniami do post-procesingu firmy Hunkeler, maszyny tonerowe Ricoch oraz Xerox.

  • W trosce o środowisko wprowadzamy ekologiczne technologie – wraz z wdrożeniem nowych technologii drukarnia ograniczyła do minimum odpad produkcyjny, co w znacznym stopniu pozwala zaoszczędzić papier.

Administratorem Danych Osobowych jest OSDW AZYMUT Sp. z o.o. z siedzibą w W-wie przy ul. Gottlieba Daimlera 2, dalej także jako „Spółka”. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować korespondencyjnie: Jana III Sobieskiego 104/39, Warszawa

Dane osobowe gromadzone w procesie rekrutacyjnym – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.

W przypadku wyrażenia odrębnej zgody dane osobowe mogą zostać udostępnione innym spółkom z Grupy PWN, których wykaz znajduje się na stronie: www.pwn.pl/o-nas#dane-spolek, jako potencjalnym pracodawcom, w celach rekrutacyjnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 813523592