2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Zaścianki
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik drukarni

Lokalizacja

Zaścianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Zaścianki

Zadania: Składanie opakowań, prace manualne oraz kontrola jakości gotowych produktów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • miesięczny okres próbny

  • stawkę podstawową 4242 zł/mies. brutto przy pełnym wymiarze godzin + premie

  • dodatki za pracę w godzinach nocnych i za nadgodziny

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • dobry wzrok

  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Zapraszamy do kontaktu i przysyłania CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Zaścianki,

Podlaskie

Podlaskie, Zaścianki
ID: 915460723