2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecinek
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik drogowy, operator malowarki, monter znaków. Praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma Znak-Pol s.j. poszukuje pracowników na stanowisko :

 Operator malowarki drogowej, pomocnik operatora, montaż oznakowania, montaż barier drogowych, ślusarz-mechanik.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie maszyn z osprzętem do wykonywania prac i ich konserwacja

  • Transportowanie maszyn na miejsce pracy

  • Malowanie dróg i ulic za pomocą malowarek

  • Roboty montażowe na drogach

  • Współpraca z zespołem roboczym

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji ( od 5 000 do 9 000 brutto )

  • pracę przez cały rok

  • możliwość przyuczenia do pracy na danym stanowisku

Wymagania:

  • gotowość do pracy na drodze

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, solidność, zaangażowanie

  • wskazane prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 912722718