2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Sośnica
AVR SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik drogowy brukarz

Wynagrodzenie

46 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy spółką zajmującą się utrzymaniem dróg i autostrad oraz realizacją usług komunalnych w zakresie odbioru odpadów, utrzymania zieleni i czystości w miastach i gminach.

W związku z dodatkowymi zleceniami potrzebujemy pracowników do prac ziemnych oraz ogólnobudowlanych. W szczególności związanych z wykonaniem, przebudową lub remontem systemu odwodnienia m.in. drogowego.

Miejsce pracy:

Obwód Drogowy Utrzymania Autostrady A1

Skrzyżowanie DK 88/A1, Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 8,

Kontaktujemy się tylko z osobami, które prześlą swoje CV.

Zakres obowiązków

·        Wykonywanie robót ziemnych

·        Pomoc w układaniu instalacji kanalizacyjnych,

·        Zagęszczanie podbudowy, obsługa niwelatora,

·        Umiejętność kształtowanie spadków podbudowy,

·        Układanie krawężników drogowy, obrzeży oraz kostki brukowej,

·        Układanie systemów rowów autostradowych,

Nasze wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata

·        Umiejętność obsługi maszyn budowlanych / gotowość do nauki

·        Gotowość do pracy (Śląsk i Małopolska)

·        Motywacja i chęć do prac

Oferujemy:

·          Dojazd do miejsca pracy służbowym samochodem

·          Przyjazną atmosferę

·          Wysokie wynagrodzenie

·          Dodatkowe premie

·          Wieloletnie i stabilne zatrudnienie

·          Możliwość uzyskania uprawnień

·          Pracę całoroczną

·          Pracę na terenie woj. Śląskiego i Małopolskiego

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 883067804