2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Wiązowna
Dodane 13 maja 2024

Pracownik do sprzątania - Dom Opieki "Senior Med"

Lokalizacja

Wiązowna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dom Opieki „Senior Med” specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej, kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego oraz profesjonalnej pielęgnacji, opieki i rehabilitacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik do sprzątania

Lokalizacja: Wiązowna: Dom Opieki „Senior Med”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Utrzymywanie porządku na terenie domu opieki,

OFERUJEMY:

Stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie

Praca w godzinach 7-15 lub 8 - 16 (8 godzin) - codziennie lub co 2 dzień

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9-17:

Telefon: 79*******15

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 775897301