2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik do sprzątania apartamentów - Kraków - Rentujemy.pl

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca Sprzątanie - Kraków - Rentujemy.pl

Rentujemy.pl poszukuje personelu dla lokalnego zespołu dla przygotowywania mieszkań dla pobytów krótkoterminowych. Rentujemy zajmuje się kompleksową obsługą wynajmu krótkoterminowego nieruchomości w Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Krakowie.

Oferujemy:

  • Umowe zlecenie z płatnością za ilość zrealizowanych zleceń

  • Szybkie zatrudnienie – możesz od razu zacząć pracę

  • Wynagrodzenie 27,7 zł brutto/h

  • Uznajemy dojazd jako czas pracy

  • Możliwość opłacenia Karty Miejskiej po miesiącu dobrze wykonanej pracy

Zakres obowiązków:​

  • Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości wg listy kontrolnej

  • Odbiór pościeli z lokalnego magazynu oraz dojazd do apartamentu

  • Kontrola apartamentów po każdym wymeldowaniu i raportowanie szkód w apartamencie

  • Gotowość dojazdu do apartamentów

  • Praca z aplikacją mobilną dla koordynowania sprzątań mieszkań

  • Pomoc z przygotowywaniem mieszkań i z małymi usterkami lub pracami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy oraz dbałość o szczegóły

  • Odpowiedzialność, komunikatywność i chęć do pracy

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Sprzątania w godzinach 11-15 każdego dnia tygodnia.

Prosimy o kontakt w wiadomości OLX z informacjami :

1. Praca w tygodniu czy w weekendy

2. Termin rozpoczęcia pracy

3. Numer telefonu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 877440703