2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Podgórze
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Linarem SiatkiSieci poszukuje osoby na stanowisko do obsługi i realizacji zamówień lub reklamacji w sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Kraków - Rybitwy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w perspektywicznej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w młodym zespole, nastawionym na współpracę;

  • przyjemną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce i sprzedaży internetowej;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (jednozmianowa);

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników;

  • kartę Multisport.

Świetnie jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z e-commerce, sprzedażą internetową lub obsługą klienta;

  • znasz platformy e-commerce (Allegro, OLX, Erli, eMAG, Amazon) oraz posiadasz umiejętność obsługi systemów sprzedażowych (Subiekt, Baselinker, SellAsist);

  • potrafisz zarządzać czasem i pracować w zespole;

  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami, potrafisz doradzić i rozwiązywać problemy przed i po sprzedażowe;

  • szybko się uczysz, jesteś zaangażowany, pomysłowy;

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Twój zakres obowiązków to między innymi:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w różnych kanałach komunikacji (e-mail, czat, telefon);

  • odpowiadanie na zapytania klientów, udzielanie wsparcia i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami;

  • rozpatrywanie zwrotów i reklamacji;

Jeśli posiadasz inne doświadczenie w pracy w e-commerce, masz pasję do sprzedaży internetowej i chcesz dołączyć do zespołu, który dynamicznie się rozwija, również wyślij swoje CV.

Uwaga!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 722303915