2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Lubuskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Gubin
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii - Gubin

Wynagrodzenie

29,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gubin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Firma Instore Solutions Services Polska sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracownika do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii kosmetycznej.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw. Dostawy w każdą środę od 06:00 do 10:00/ 12:00

  • Rozładunek towaru z palet i boxów.

  • Inwentaryzacja przyjętego towaru z wykorzystaniem skanera.

  • Wykładanie i przekładanie towaru zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Prace magazynowe.

Wymagania:

  • Dyspozycyjności.

  • Pełnoletności.

  • Gotowości do pracy fizycznej.

  • Odpowiedzialności i rzetelności.

  • Entuzjazmu i chęci do pracy.

  • Zaangażowania.

  • Praca głównie dla PANÓW ze względu na charakter pracy i odnoszące się do niej przepisy BHP (normy dźwigania). Nie oznacza to wykluczenia kobiet.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie OD ZARAZ.

  • Stawkę godzinową 29,5 zł brutto/h.

  • Praca dodatkowa - mile widziane osoby uczące się.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora.

  • Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli ( bez Klauzuli CV nie będą rozpatrywane):

Administratorami Twoich danych osobowych w zależności od prowadzonego procesu rekrutacji są  Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. ul. Gajowicka 195, Wrocław 53-150, KRS 0000468036, NIP 8943047249 lub Instore Solutions Services Polska UA Sp. z o.o., al. Wyzwolenia 70. lok. B122, Szczecin 71-506, KRS 0000639365, NIP 8943085801. Nasz Inspektor Ochrony Danych to Damian Klimas (e-mail: iod(małpa)issp.pl). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji u wybranych pracodawców. Podstawą do przetwarzania  jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO w związku z Kodeksem pracy, Kodeksem cywilnym oraz ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, a w przypadku cudzoziemców mogą to być dodatkowe przepisy. Podanie przez Ciebie danych w procesie rekrutacji jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji, a niepodanie danych powoduje brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane aby umożliwić Ci udział w przyszłej rekrutacji jeśli wyrazisz na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Możemy przetwarzać Twoje dane w celu marketingu bezpośredniego lub w celu zabezpieczenia i obrony ewentualnych roszczeń na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Twoje dane osobowe mogą być udostępniane odbiorcom takim jak: Twoi przyszli lub potencjalni pracodawcy (użytkownicy), podmioty prowadzące nasze sprawy księgowe lub kadrowe, podmioty prowadzące działalność z zakresu obsługi naszych procesów biznesowych tj. np. support IT, doradcy prawni itp. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. przez okres rekrutacji, a następnie po zakończeniu rekrutacji odnośnie kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie ich danych do celów przyszłej rekrutacji do czasu cofnięcia zgody, a także przez okres konieczny dla celów zabezpieczenia ewentualnych roszczeń zgodnie z terminami przedawnień określonymi w Kodeksie cywilnym. Masz prawo do: (1) żądania dostępu do swoich danych; (2) sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych; (3) w zakresie w jakim dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej zgody: prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem; (4) w zakresie w jakim dane osobowe przetwarzamy w sposób zautomatyzowany na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO): prawo do przenoszenia danych; (5) w zakresie w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów (art. 6 ust 1 lit f RODO): prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych; (6) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 907417487