2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik do prac wykończeniowych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukam pracownika do prac wykończeniowych do biura w samym centrum Warszawy.

Obowiązki

to skręcanie mebli,

malowanie, tapetowanie,

naprawianie usterek,

wnoszenie mebli.

Praca w biurze w centrum Warszawy Budynek Atlas Tower.

Możliwe wyjazdy służbowe do innych oddziałów firmy w całej Polsce w celu wykonywania prac, które zostały umieszczone powyżej.

Stawka 5600 netto.

Rozliczamy się na podstawie umów cywilno-prawnych.

Szukam osoby, która jest doświadczona i nie boi się pracy.

Atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Mile widziana wiedza z zakresu budownictwa.

Szukam kogoś na pełen etat. Godziny pracy 9-17 (wyjątkiem wyjazdy).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 854685574