2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi maszyn

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy sumiennej osoby na stanowisko pracownik do obsługi maszyn w branży tekstylnej. Nie jest to praca na szwalni, a na pralni.

LOKALIZACJA - 3 MAJA 64/66, ŁÓDŹ

Obowiązki:

  • rzetelne liczenie i ważenie towaru,

  • pranie towaru w maszynach,

  • umiejętność organizowania miejsca pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie / praca przez cały rok;

  • umowę zlecenie 3 miesiące, od 4 miesiąca umowa o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie

Jeśli spełniasz podane kryteria, wyślij CV. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest marka Centrum Pralnicze i Badawczo Rozwojowe Sp. z o.o z siedzibą w Łodzi, ul. 3 Maja 64/66, 93-408 Łódź. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911960193