2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Sulejówek
Dodane 20 maja 2024

Pracownik do Multiagencji poszukiwany

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulejówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Multiagencja istniejąca na rynku ubezpieczeniowym od 28 lat poszukuje samodzielnego pracownika do obsługi klientów.

Jesteśmy Partnerem wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych i zajmujemy się kompleksowo obsługą klienta w zakresie ubezpieczeń.

Nasze Biuro znajduje się od 25 lat w tym samym miejscu w kompleksie pawilonów w Sulejówku tuz przy stacji PKP,SKM i autobusy miejskie.

Moje wymagania:

-doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń min.12 mc

-znajomość produktów

-biegła obsługa systemów

-uprawnienia KNF

-prawo jazdy

-dyspozycyjność

-umiejętność pracy w zespole

-samodyscyplina

Stanowisko : Pracownik d/s ubezpieczeń

Zakres obowiązków:

-obsługa klientów biura, pozyskiwanie nowych

-kalkulacja i sprzedaż ubezpieczeń

-lustracja u klienta

-obsługa posprzedażowa

-podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia obowiązkowe

Oferujemy:

ośmiogodzinny dzień pracy pon-pt-10.00-18.00,co druga sobota w godz 10.00-14.00

umowa opracę,B2B,umowa zlecenie

wynagrodzenie w formie podstawa+prowizja ,+ premia za wykonanie planu

praca na istniejącej bazie klientów (ok.6000)

telefon służbowy

Możliwość dofinansowania prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenia grupowego

Bezpłatne szkolenia wyjazdowe podnoszące kwalifikacje

Wyjazdy integracyjne

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sulejówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sulejówek
ID: 919727136