2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Żelków-Kolonia
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik do montażu stolarki okiennej na hali

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma Domyidachy Sp. z o.o. to renomowany producent domów prefabrykowanych, specjalizujący się w tworzeniu wysokiej jakości, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań mieszkaniowych. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby gotowej do podjęcia wyzwania i zaangażowania się w proces montażu naszych domów prefabrykowanych

Poszukujemy pracownika do montażu stolarki okiennej na hali montażowej

OBOWIĄZKI:

  • Prace wykonywane na hali produkcyjnej,

  • Montaż stolarki otworowej (okien, witryn, drzwi zewnętrznych, bram garażowych, rolet zewnętrznych),

  • Prowadzenie drobnych napraw oraz serwisów.

WYMAGANIA:

  • Chęć do pracy,

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność, dokładność, pracowitość,

  • Doświadczenie - nie wymagane - wszystkiego nauczymy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premie za wykonane prace

  • Wsparcie techniczne

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Żelków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelków-Kolonia
ID: 910255333