2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Żyrardów
Dodane 06 kwietnia 2024

Pracownik do Kawiarnio - Lodziarni w Żyrardowie

Wynagrodzenie

27 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRACOWNIK KAWIARNIO - LODZIARNI TULUM W ŻYRARDOWIE przy stacji PKP Żyrardów poszukiwany do stałej współpracy OD ZARAZ. Bardzo dobry dojazd do pracy nie tylko dla osób z Żyrardowa, ale i z okolic: Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Międzyborów, Jesionka, Skierniewice. Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane do podjęcia pracy, z wolnym czasem lub uczące się (osoby które mają co najmniej 18 lat). Doświadczenie w gastronomi nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem. Konieczne jest zamiłowanie do gastronomii, podstawowe umiejętności przygotowywania deserów, umiejętność pracy w zespole, otwartość do kontaktów z ludźmi, a także kulturalne usposobienie.

Wymagana jest umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na szkolenia.

KONIECZNE jest posiadanie aktualnego Oświadczenia Sanitarno-Epidemiologicznego lub gotowość do szybkiego zdobycia go.

OFERUJEMY:

-umowę zlecenie (ze względu na ruchomy czas pracy, grafik jest dostosowywany do zespołu)

- elastyczne godziny pracy (możliwość ustalenia grafiku, praca w systemie dwu zmianowym rano i popołudnie)

- wynagrodzenie zależy od wieku pracownika (osoby poniżej 26 roku życia mają wypłacaną pensje brutto)

- praca w młodym i przyjaznym zespole

- przyuczenie, szkolenia

- praca z klientem

- możliwość pogodzenia pracy z nauką

NASZE OCZEKIWANIA:

- uczciwość

- odpowiedzialność za pracę

- energiczność

- zaangażowanie

-komunikatywność

- pozytywne nastawienie do klienta, miłe usposobienie

- pracowitość (szacunek do pracy i miejsca)

- umiejętność dostosowania się do zasad panujących w miejscu pracy

- otwartość w nauce nowych rzeczy

- umiejętność utrzymywania czystości

ZADANIA:

- organizacja pracy na zmianie

- przygotowanie lokalu do otwarcia/ zamknięcia

- zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

- przygotowanie kawy, deserów, koktajli itd.

- proponowanie i implementacja działań promocyjnych

- dbanie o wysoką jakość i wizerunek lokalu

OSOBY ZAINTERESOWANE proszę o przesłanie CV przez formularz OLX lub na adres mail: lodziarniatulum (małpa) gmail.com

UWAGA WAŻNE INFORMACJE: prosimy wysyłać CV ze zdjęciem, numerem kontaktowym oraz wskazaniem czasu pracy (praca W TYGODNIU czy W WEEKENDY | praca na PEŁEN ETAT czy na PÓŁ ETATU)

Zapraszamy do kontaktu osoby, które zapoznały się z ogłoszeniem

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 777357452