2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Płock
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik do działu sprzedaży - E-commerce.

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Partner Premium Sp. J. z siedzibą przy ul. Granicznej 46 w Płocku, zajmująca się dystrybucją artykułów branży biurowej, a także oferująca usługi w zakresie stemplarstwa, poligrafii, reklamy, znakowania i grawerowania poszukuje kandydatów na stanowisko:

·         Kierownika w dziale sprzedaży e-commerce.

·         Specjalisty w dziale sprzedaży e-commerce.

Zakres obowiązków:

- administrowanie ofertą na platformach sprzedażowych tj. allegro, olx, marketplace oraz w firmowym sklepie internetowym,

- tworzenie, planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży

- bieżąca obsługa i rozbudowa sklepu internetowego,

- wykonywanie zdjęć produktowych i sprzedażowych,

- tworzenie ,,dobrych’’ opisów pod pozycjonowanie SEO,

- tworzenie kreatywnych treści w kanałach Social Media,

- tworzenie i redagowanie opisów na stronę www oraz do sklepu internetowego,

- monitorowanie konkurencji / raportowanie sprzedaży / analizowanie rynku,

- ścisła współpraca z działem zakupów i marketingu w zakresie sprzedaży,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

- współpraca z zewnętrznymi agencjami.

Wymagania:

- znajomość zagadnień e-commerce i sprzedaży online,

- obsługa platform sprzedażowych m.in. allegro, olx, marketplace,

- znajomość trendów sprzedażowych e-commerce,

- znajomość narzędzi do analizy rynku e-commerce,

- umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych,

- znajomość minimum jednego programu graficznego,

- dobra znajomość Meta Business Suite,

- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office,

- lekkie pióro i wyczucie estetyki treści,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań,

- pomysłowość i kreatywność,

- komunikatywności i orientacja na wysoki poziom obsługi klienta,

- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu.

 Oferujemy:

- umowę o pracę,

- szansę rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- pracę w młodym i dobrze zgranym zespole,

- satysfakcję ze zdobywania nowych doświadczeń,

- wynagrodzenie w systemie premiowym,

- bardzo dobre zaplecze socjalne.

Uwaga, preferujemy kontakt mailowy, dlatego osoby spełniające powyższe wymagania oraz zainteresowane współpracą uprzejmie prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

e-mail: rekrutacja(małpka)partnerpremium.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r), wyrażam zgodę na przetwarzanie  danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eskapader Salata s.j. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 900292043