2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik do Działu Serwisu - Emeryt / Rencista

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś na emeryturze i chcesz wykorzystać swoje umiejętności techniczne, mamy dla Ciebie ofertę pracy - Poszukujemy doświadczonej osoby do serwisowania sprzętów AGD.

Obowiązki:

Naprawa i serwis drobnego sprzętu AGD, takiego jak oczyszczacze powietrza, ekspresy, tostery, itp.

Udzielanie porad klientom w zakresie konserwacji sprzętu AGD.

Rozpakowywanie paczek reklamacyjnych.

Wymagania:

Doświadczenie w naprawie i obsłudze drobnego sprzętu AGD lub pokrewnym.

Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

Pracę w zgranym, przyjaznym zespole.

Wsparcie doświadczonych współpracowników.

Pracę w stałych godzinach od 8-16 (możliwy 6 godzinny system pracy).

Umowa zlecenie.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 678540904