2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik do Działu Organizacji - Warszawa Wola

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

REFERENT DS. ORGANIZACJI

Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce to lider na rynku szkoleń dla księgowych oraz najstarsza i największa polska organizacja zrzeszająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Referenta ds. organizacji.

Praca w Warszawie tuż przy stacji Metro Płocka.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         rejestracja korespondencji

·         prowadzenie ewidencji członków Stowarzyszenia

·         kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

·         współpraca z jednostkami organizacyjnymi Stowarzyszenia

·         wysyłka mailingów / newsletteru firmowego

·         wsparcie techniczne i obsługa webinarów i konferencji online

CZEGO OCZEKUJEMY:

·         dobrej znajomości obsługi komputera oraz programów biurowych (Word, Outlook, MS Teams)

·         dobrej organizacji pracy

·         zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań

·         komunikatywności

·         umiejętności pracy w zespole

CO OFERUJEMY:

·         umowę o pracę (na początku na czas określony)

·         pełny etat

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         możliwość rozwoju

·         pakiet medyczny

·         dofinansowanie do posiłków

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911214779