2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Power Rent
Dodane 23 maja 2024

Pracownik do działu obsługi klienta w wypożyczalni aut w Radomiu

Wynagrodzenie

3 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do działu obsługi klienta w naszej wypożyczalni aut – Power Rent.

Oferujemy:

-Praca w przyjaznej atmosferze. Nasi pracownicy to nie tylko koleżanki i koledzy z pracy, ale także zgrany zespół, który dba o wspólną atmosferę.

-Nowoczesne biuro wyposażone w najnowsze technologie gwarantuje komfort i wygodę w codziennej pracy. Zapewniamy dostęp do zaawansowanych narzędzi, ułatwiających efektywną obsługę naszej wypożyczalni samochodów dostawczych.

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę daje pewność i stabilność finansową.

-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za zaangażowanie, które są adekwatne do osiągniętych wyników i wkładu w rozwój naszej firmy.

Zapraszamy do naszego zespołu! Praca u nas to nie tylko wyzwanie zawodowe, ale także szansa na tworzenie długotrwałych relacji i zdobycie cennego doświadczenia w branży wypożyczalni samochodów dostawczych.

Oczekiwania wobec kandydatów na stanowisko:

-czynne prawo jazdy kategorii B

-dyspozycyjność i komunikatywność

-znajomość branży motoryzacyjnej (będzie bardzo dużym atutem)

-nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista

-Umiejętność obsługi komputera na poziomie zaawansowanym - z łatwością poruszasz się po różnych aplikacjach biurowych, takich jak MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz potrafisz szybko przyswajać nowe programy

-Skrupulatność i dokładność

-chęci do pracy

Zakres obowiązków:

-Obsługa klientów wypożyczalni - zapewnienie profesjonalnego i przyjaznego podejścia do każdego klienta, udzielanie informacji o dostępnych pojazdach i cenach, oraz doradzanie w wyborze odpowiedniego samochodu osobowego bądź dostawczego.

-Przyjmowanie i wydawanie samochodów - dbanie o sprawny i bezproblemowy proces wypożyczenia oraz zwrotu pojazdów, weryfikacja stanu technicznego, ewentualnych uszkodzeń oraz czystości samochodów.

-przygotowywanie samochodów do najmu

-Obsługa dokumentacji - dokładne wypełnianie umów wynajmu oraz prowadzenie ewidencji wypożyczeń w programie komputerowym

-Monitorowanie stanu technicznego floty - zgłaszanie ewentualnych usterek czy potrzeby konserwacji pojazdów, prowadzenie dokumentacji serwisowej aut

-Współpraca z zespołem - efektywna komunikacja z innymi członkami zespołu, zapewnienie sprawnego funkcjonowania wypożyczalni.

Jeśli czujesz, że spełniasz nasze oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym na adres email lub poprzez formularz kontaktowy OLX, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące stanowiska i procesu rekrutacyjnego.

Czekamy na Twoją aplikację do 15.05, po tym terminie rozpoczynamy proces selekcji oraz wybór kandydatów na okres próbny.

Do zobaczenia!

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 732799095