2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kuriany
Dodane 22 maja 2024

Pracownik do działu Obsługi Klienta w firmie TOBO

Lokalizacja

Kuriany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent mebli TOBO Sp. z o.o.  -  prężnie rozwijająca się firma, która od 25 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli biurowych, hotelowych, domowych, na zamówienie. Firma jest liderem na rynku lokalnym, buduje sieć dystrybucji w całej Polsce oraz rozwija sprzedaż eksportową  - poszukuje Pracownika do działu Obsługi Klienta

Gwarantujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej

  • stabilne zatrudnienie w ramach  umowy o pracę

  • wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od efektów pracy

  • przyjazną atmosferę i otwartą komunikację

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków

  •  utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o długofalową współpracę

  • prawidłowe przyjmowanie i rejestrowanie w systemie informatycznym zamówień od klientów

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji klientom zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie oraz  negocjowanie warunków współpracy

  • nadzór nad realizacją zawartych umów i kontraktów handlowych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta oraz budowanie  wizerunku firmy

  • reprezentowanie organizacji  w misjach i targach branżowych

Wymagania:

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych

  • samodzielność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka co najmniej angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

adres firmy: Kuriany 104, 15-588 Białystok

Lokalizacja

Kuriany,

Podlaskie

Podlaskie, Kuriany
ID: 902685375