2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik do działu logistyki i produkcji

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 7-15,

  • Praktyczne wdrożenie do pracy, pełne szkolenie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansów,

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Analiza piekarnicza nadwyżek i braków produkcyjnych,

  • Monitoring sklepów,

  • Przygotowywanie dokumentów transportowych,

  • Wystawianie dowodów dostaw i zwrotów,

  • Wprowadzanie, składanie i monitorowanie zamówień,

  • Obsługa zwrotów i reklamacji,

  • Wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach.

Jakich osób szukamy?

  • Dokładnych i zaangażowanych,

  • Umiejących pracować w zespole,

  • Nastawionych na długotrwałą współpracę,

  • Odpowiedzialnie podchodzących do powierzonych zadań.

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 754703536