2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zgierz
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik do działu handlowego

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma BSG rozpoczęła swoją działalność produkcyjno-handlową w 1996 roku.

Wysoka jakość produktów oferowanych przez BSG Sp. z o.o. pozwala na szerokie zastosowanie w budownictwie sportowym, rekreacyjnym, przemysłowym oraz w technologiach recyklingu gumy i elastycznych pianek poliuretanowych.

W związku z ciągłym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy pracownika do działu handlowego.

Obowiązki:

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży na podległym terenie (rozmowy telefoniczne i kontakt bezpośredni z klientem)

  • rozwój działu sprzedaży

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • wykonywanie powierzonych zdań w ramach prowadzonej polityki firmy

  • inne prace zlecone

Wymagania

  • doświadczenie w handlu

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność

  • doświadczenia w kontaktach z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • obsługa Word, Excel

  • znajomość obcego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesująco pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • motywacyjny system wynagradzania (premie)

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • karta Multisport (po okresie próbnym)

  • karta medyczna (po okresie próbnym)

  • karta lunchowa (po okresie próbnym)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy tylko i wyłącznie o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (za pomocą portalu OLX - jako odpowiedź na w/w ogłoszenie).

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 921161896