2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Osiny
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik demontażu pojazdu

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fox Plus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko demontażu pojazdów. Poszukujemy osoby sumiennej, odpowiedzialnej i z doświadczeniem w pracy z pojazdami samochodowymi. Pracownik będzie odpowiedzialny za demontaż elementów użytecznych z pojazdów, przestrzegając standardów bezpieczeństwa i procedur firmy.

Obowiązki:

Demontaż części pojazdów zgodnie z instrukcjami i procedurami firmy.

Sortowanie i etykietowanie części zgodnie z wytycznymi.

Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej realizacji zadań.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy z pojazdami samochodowymi będzie dodatkowym atutem.

Umiejętność obsługi podstawowego narzędzi mechanicznych.

Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Umiejętność pracy w zespole.

Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Lokalizacja

Osiny,

Mazowieckie

Mazowieckie, Osiny
ID: 910519850