2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik d.s. administracyjno - biurowych

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SKI-BUD zatrudni Pracownika na stanowisko: Pracownik d.s. administracyjno - biurowych. Jesteśmy firmą z sektora budownictwa inżynieryjnego. Zapraszamy do współpracy w młodym, kilkuosobowym zespole w biurze znajdującym się w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Główny zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z właścicielem firmy, Inżynierami budowy oraz Brygadami budowlanymi;

  • ścisła współpraca z pracownikami biura – bieżąca pomoc w zadaniach dotyczących prowadzenia biura;

  • wprowadzanie faktur kosztowych do programu księgowego;

  • archiwizacja faktur; skanowanie dokumentów;

  • koordynacja zamówień i zakupu narzędzi, sprzętu firmowego oraz materiałów budowlanych;

  • prowadzenie ewidencji pojazdów i maszyn firmowych (zgłaszanie do serwisów, praca nad terminowym wykonywaniem przeglądów);

  • ewidencjonowanie dokumentów księgowych związanych z wszelkiego rodzaju sprzętami oraz samochodami firmowymi;

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, wykonywanie zestawień otrzymanych ofert;

  • kontakt ze sprzedawcami, negocjacja cen oraz terminów realizacji zleceń;

  • zarządzanie usługami E-TOLL dla pojazdów;

  • zarządzanie oraz weryfikacja przejazdów modułami GPS;

  • sporadycznie: wyjazdy w celach służbowych poza biuro firmy;

  • obsługa poczty mailowej;

  • obsługa podstawowych urządzeń biurowych;

  • obsługa komunikatora WhatsApp - aktywny udział w grupach stworzonych na potrzeby Firmy;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • obowiązkowo: prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym oraz w pracy z dokumentami księgowymi;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - głównie MS Excel

  • entuzjazm oraz wewnętrza motywacja do pracy;

  • duża samodzielność; dobra organizacja pracy własnej;

 Oferujemy:

  • możliwość współpracy długoterminowej na umowie o pracę;

  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • sprzęt i oprogramowanie niezbędne do samodzielnej i wygodnej pracy;

  • dużą niezależność - możliwość wprowadzania w strukturę i działania Firmy autorskich rozwiązań;

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole otwartym na wzajemną pomoc i współpracę;

  • możliwość współpracy przy jednych z największych w Polsce inwestycji w branży kolejowej i mostowej;

Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o przekazywanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Firma SKI-BUD jest specjalistą w zakresie budownictwa inżynieryjnego. Specjalizujemy się w remontach oraz budowaniu od podstaw: mostów, przepustów, estakad, wiaduktów. Ważnym filarem naszej działalności jest także dział transportu krajowego. Przeprowadzamy prace budowlane na terenie całego kraju, bierzemy udział w wykonywaniu specjalistycznych prac dla jednych z największych kontraktów kolejowych oraz mostowych realizowanych aktualnie w Polsce. Siedziba Firmy znajduje się w Bielsku-Białej.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 911214728