2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Błonie
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik Centrum Logistycznego

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy dynamiczną agencją pracy tymczasowej, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań rekrutacyjnych dla szerokiego spektrum branż i sektorów. W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy MĘŻCZYZN do utrzymywania czystości na centrum logistycznym w Błoniach

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzchni płaskich, kartonów, folii. Praca z maszyną myjącą podłogę (Osoba, będzie miała przeprowadzona szkolenie]

Grafik / zmiany:

  • Praca na dwie zmiany 06:00 - 14:00 lub 14:00 - 22:00 od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie: 23,00 zł/h netto.

Termin wynagrodzenia: Wynagrodzenie płatne 20/23 dnia każdego miesiąca.

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 912908032