2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Chorzów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik cateringowy, dostawca

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: Samochód

Firma CATERING ARTS nieprzerwanie od ponad 10 lat dostarcza posiłki obiadowe i regeneracyjne pracownikom śląskich firm, a także realizuje kompleksowo usługi cateringowe na terenie południowej Polski szczególnie w Katowicach, Gliwicach i okolicy.

Specjalizujemy się w cateringu bankietowym i plenerowym.

Regularnie obsługujemy takie miejsca, jak hala Arena w Gliwicach, muzeum Walcownia w Katowicach, sieć kin Multikino na Górnym Śląsku czy Skansen w Chorzowie oraz wiele innych. Aktualnie mamy kuchnię w Chorzowie i Katowicach.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowego pracownika do naszego zespołu na stanowisko:

KIEROWCA-DOSTAWCA-PRACOWNIK CATERINGOWY

Praca w Chorzowie (ok. Klimzowca), ok. 30-50 godzin tygodniowo (DO USTALENIA)

Zakres obowiązków:

– zapakowanie sprzętu cateringowego i potraw do auta,

– pakowanie porcelany i wyposażenia na catering,

– dostawa potraw ciepłych i zimnych do Klienta,

– rozkładanie mebli i urządzeń u Klienta,

– posprzątanie wyposażenia po zakończonym cateringu,

– pomoc na zapleczu podczas cateringów,

– dostarczanie cateringów,

- inne zadania związane ze skuteczną realizacją zleceń cateringowych,

- kontakt ze wszystkimi działami firmy,

- praca samodzielna i zespołowa.

Kandydatkom i kandydatom oferujemy:

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

- stałe zatrudnienie,

- umowa o pracę (od razu lub po okresie próbnym),

- terminowe wypłaty,

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z 10 letnią historią,

- benefity po okresie próbnym:

* ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach (ok. 50% refundacji pracodawcy),

* prywatna opieka medyczna (100% refundacji),

* karta sportowa.

Oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego,

- prawo jazdy min. 3 lata lub min 30 000 km przejechane,

- niekaralności,

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane,

- sumienności, pracowitości i zaangażowania.

W celu aplikowania na wybrane stanowisko prosimy o przesłanie aktualnego CV. Aplikacje bez cv nie będą rozpatrywane.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 868190461