2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik/ca linii produkcyjnej - bezpośrednio - praca w Bielsku

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r. Jesteśmy międzynarodowym liderem w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom!

To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Poszukujemy kandytatów/tki na stanowisko:

Pracownik/ca linii produkcyjnej

Zadania:

1. Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy (produkcja głośników do samochodów osobowych)

2. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.

3. Kontrola jakości wyrobów

4. Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Jeśli:

masz zręczne dłonie i dobry wzrok

potrafisz szybko kojarzyć i logicznie myśleć

potrafisz koncentrować się na zadaniu, i umiesz szybko reagować

chcesz pracować z pasjonatami i rozwijać zdolności manualne

jesteś dyspozycyjna/y do pracy na trzy zmiany

potrafisz komunikować się po polsku

i dodatkowo masz doświadczenie w pracy na produkcji (jeśli go nie masz – nie ma problemu – zdobędziesz go z nami!)

Nie zwlekaj – wyślij CV!

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

2. Możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze

3. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

4. Pakiet świadczeń socjalnych, dodatkowe ubezpieczenie i opieka medyczna na korzystnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport,

5. Dogodna lokalizacja - przystanek Piekarska/Wyzwolenia lub Wyzwolenia/Piekarska - linie mzk nr 9, 17, 31, 33, 56

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz olx lub złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o.

Dział Personalny

ul. Wyzwolenia 74

43-300 Bielsko-Biała

Tel.(33)812 07 91

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 627491931