2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łuków
Dodane 11 kwietnia 2024

pracownik budowlany w branży telekomunikacyjnej

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w branży telekomunikacyjnej – budowa sieci światłowodowych

Poszukujemy energicznych i ambitnych osób do współpracy z naszym dynamicznym zespołem.

Lokalizacja: powiat radzyński i łukowski

Twoje zadania:

-Praca w terenie, budowa sieci  światłowodowych

-Podwieszanie kabli na podbudowie słupowej

-Układanie rur osłonowych

-Wykonywanie różnych prac ziemnych i brukarskich

 Wymagania :

-Umiejętność obsługi standardowych narzędzi budowlanych

-Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

-Zaangażowanie ,

-Prawo jazdy kat.B , dodatkowy atut   kat.C ,E

-Dobra organizacja pracy oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

-Znajomość podstawowych zasad BHP na placu budowy(przeszkolimy)

To oferujemy -Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

-Pracę w przyjaznej atmosferze w ambitnym i zgranym zespole

-Możliwość wykorzystania swoich kompetencji w praktyce

-Zapewniamy możliwość uzyskania ubezpieczenia w ramach preferencyjnych warunków

-Prywatna opieka medyczna

W razie potrzeby udzielimy wsparcia w znalezieniu zakwaterowania, oraz  transport na teren prowadzonych prac.

O nas Lukman Multimedia Sp. z o.o. to operator telekomunikacyjny świadczący usługi dostępu do Internetu, telewizji i telefonii dla klientów indywidualnych. W swojej ofercie posiadamy również rozwiązania telekomunikacyjne dla biznesu i instytucji publicznych.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 898903462