2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Bukowe
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik budowlany - monter 230-250 zł netto dniówka

Wynagrodzenie

5 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki

Prace związane z montażem urządzeń na nabrzeżach.

Remonty nabrzeży.

UWAGA - praca nad wodą!

Praca w delegacji.

Na chwilę obecną praca w Gdańsku, Gdyni, później Świnoujście, Szczecin i Łeba

Wymagania

Od kandydata wymaga się umiejętności szalowania oraz kreatywnego podejścia do wykonania powierzonych zadań montażowych.

Mile widziane prawojazdy kat. B

Oferujemy

Dla osób spoza szczecina oferuję zakwaterowania.

W trakcie realizacji kontraktu zapewniam katering.

O nas

Inżynieria Hydrotechniczno-Budowlana zajmuje się pracami związanymi z budową i remontami nabrzeży, w tym montażu urządzeń związanych z eksploatacją nabrzeży.

Ponadto firma rozszerza profil działalności o trasport HDS i montaż wiązarów dachowych.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 795706005