2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Włocławek
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik budowlany Litwa/ Строители в Литву

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja rekrutacyjna EROVAS Polska (KRAZ nr 24329) poszukuje najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Betoniarz, murarz (zgrane brygady mile widziane) budowa obiektów od podstaw

Miejsce pracy: na terenie Litwy

Co oferujemy:

1. Forma zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia

2. Stawka: na akord. 1500 - 2000 euro miesięcznie i wiecej (w zależności od wykonywanej pracy)

Dla betoniarzy:

Kolumny - 125 euro/m3;

Ściany - 110 euro/m3;

Belki podstawy - 122 euro/m3;

Montaż prefabrykatów - 12 euro/szt.;

Belki - 122 euro/m3;

Nakładka - 67 euro/m3;

Betonowanie słupów metalowych - 75 euro/m3.

Hydroizolacja olejowa – 5,35 euro/m2

Prace ziemne do 10 cm ręczne – 14,80 euro/m3.

Piana - 24 euro/m33.

Dla murarzy - 50 euro/m3

4. Firma gwarantuje: zakwaterowanie (czynsz 100 euro), dojazd do pracy, odzież robocza, zaliczka 100 euro w pierwszym miesiącu.

Wymagania:

1. Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego.

2. Doświadczenie, odpowiedzialność, sumienność, rzetelność.

Zakres obowiązków:

Betoniarz: prace przy betonowaniu i wzmacnianiu budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej (Nowe budynki), mieszanka dostarczana jest w postaci gotowej od ręki.

Murarz: murowanie z cegły, bloczków betonowych, bloczków żużlowych, bloczków piankowych.

Telefon kontaktowy +48 79*******99 (Viber, WhatsApp, Telegram), ewentualnie odpowiadamy na wiadomości przez OLX.

Кадровое агентство EROVAS Polska (KRAZ nr 24329) ищет лучших сотрудников польского рынка для работы на вакансию

Бетонщики, Каменщики (предпочтительно бригады 3-5 чел) на новострои жилых и общественних сооружений

Место работы: по всей территории Литвы

Мы предлагаем:

1. Форма трудоустройства на основе договора-поручения (umowa zlecenia)

2. Ставка: на акорд 1500 - 2000 евро в месяц, может быть и больше в зависимости от вида работ.

Колонны - 125 евро/м3;

Стены - 110 евро/м3;

Цокольные балки - 122 евро/м3;

Установка сборных изделий - 12 евро/шт.;

Балки - 122 евро/м3;

Наложение - 67 евро/м3;

Бетонирование металлических колонн - 75 евро/м3.

Гидроизоляция на масляной основе – 5,35 евро/м2

Земляные работы грунт до 10 см ручной – 14,80 евро/м3.

Каменщики - 50 евро/м3

Пена - 24 евро/м33. Пн - Пт с 8:00 до 17:00.

4. Компания гарантирует: проживание (100 евро за ком. услуги), транспорт до работы, спецодежда, авнс 100 евро в первый месяц работы.

Требования:

1. Знание русского или английского языка.

2. Соответствующий опыт работы, ответственность, добросовестность и надежность в выполнении работ

Обязанности:

Каменщики - кладка из кирпича, бетонных блоков, шлакоблоков, пеноблоков.

Бетонщики - работы по бетонированиям и армированию жилых и общественных зданий (новострои), Смеси подаються сразу готовые

Тел для контакта +48 79*******99 (Viber, WhatsApp, Telegram) также отвечаем на сообщениях в OLX.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 909192455