2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Przeźmierowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik budowlany/kafelkarz/płytkarz/glazurnik/

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma Remontowo-Budowlana Spieki Kwarcowe Poznań z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje do swojego zespołu wykwalifikowanych i doświadczonych płytkarzy/pracowników budowlanych. Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, dlatego poszukujemy osób z pasją, które podzielają nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych przestrzeni.

Miejsce pracy: Kaźmierz/Poznań

Typ zatrudnienia: Pełny etat, umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Układanie płyt - spieków kwarcowych, gresowych, kamieni naturalnych oraz innych materiałów wykończeniowych na podłogach i ścianach, elewacjach, meblach itp

  • Czytanie i interpretacja dokumentacji technicznej oraz projektów,

  • Dbanie o estetykę wykonania i detale wykończeniowe,

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości i porządku,

  • Współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie montażowe na podobnym stanowisku, ale przede wszystkim chęci do pracy

  • Precyzja oraz dbałość o szczegóły,

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Gotowość do pracy w zespole,

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (samozatrudnienie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów,

  • Narzędzia niezbędne do wykonania pracy,

  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz pakiet socjalny.

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV przez formularz kontaktowy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy również o kontakt telefoniczny.

Dołącz do nas i twórz z nami przestrzenie, które zachwycają!

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 909242424