2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik budowlany - dobre zarobki- krótkie delegacje

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli pracujesz w budownictwie lub chciałbyś dopiero pracować w tej branży, jesteś chętny do nauki nieszablonowych umiejętności, nie boisz się wyzwań, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Cover Technologies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w pracach branży iniekcji w budownictwie, geoinżynierii, remoncie obiektów przemysłowych oraz budowie obiektów gospodarki ściekowej.

Spółka posiada także oddział w Olsztynie i Gdańsku.

Szczegółowy profil naszej działalności można znaleźć na stronie:

www. covertechnologies.com

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik budowlany o specjalności: tynkarz, szpachlarz, monter izolacji, pracownik ogólnobudowlany.

Wymagania:

  • uczciwość i sumienność,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • mile widziane doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych, wykończeniowych

  • gotowość do krótkich wyjazdów delegacyjnych,

  • prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • praca przy iniekcjach, montażu hydroizolacji, remontach zbiorników

  • szpachlowanie, tynkowanie,

  • praca przy naprawie i remoncie konstrukcji betonowych, żelbetowych, ceglanych

  • prace rozbiórkowe,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie – do negocjacji, w zależności od doświadczenia

  • system premiowy,

  • bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników przebywających w delegacji,

  • umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie,

  • odzież roboczą oraz niezbędne szkolenia,

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • ubezpieczenie grupowe.

Prosimy o kontakt telefoniczny, przesłanie CV lub krótką notkę o sobie: doświadczenie wykształcenie wiek język informację, czy wyraża zgodę na delegacje dane kontaktowe którą należy wysłać poprzez olx.

KONTAKT TELEFONICZNY W GODZINACH OD 9.00 DO 16.00.

WARUNEK KONIECZNY: KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO

Opis dodatkowy W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Cover, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 751398416