2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kętrzyn
Dodane 01 maja 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka ukraińskiego

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska

"Germanicus" SP. Z O.O. to firma świadcząca usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Niemczech.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy, rekrutant z biegłą znajomością języka ukraińskiego i polskiego w mowie i piśmie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa komputera i urządzeń biurowych

-sporządzanie notatek służbowych

-wykonywanie i odbieranie telefonów

-prowadzenie grafiku zmian

-analiza zapytań ofertowych

-tworzenie ogłoszeń o pracę i publikowanie ich na portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych

-zakładanie profili potencjalnych kandydatom i przedstawianie im ofert pracy

-koordynowanie zatrudnionego pracownika (pilnowanie terminów dojazdu i zjazdu ze zlecenia, pomoc w rezerwacji przejazdu, utrzymanie stałego kontaktu ze zleceniobiorcą)

-stała współpraca z innymi pracownikami

OCZEKUJEMY:

-swobodnego korzystania z komputera i pakietu MS Office

-samodzielności na stanowisku pracy i dobrej organizacji w miejscu pracy

-sumienności, dokładności, odpowiedzialności i terminowości

-doświadczenie zawodowe będzie silnym atutem

- znajomość języka ukraińskiego

OFERUJEMY:

-Pracę na pełny etat

-Stałe wynagrodzenie

-Stałe godziny pracy 8:00-16:00 ( PN-PT)

Aplikację wraz z CV+zdjęcie proszę kierować za pomocą formularza OLX

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 693680825