2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego, со зн-ем англ яз

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

We are looking for an employee who with fluent English and Russian/Ukrainian for a permanent job (knowledge of Polish is welcome, but not compulsory). The company is engaged in attracting foreign students to study at universities in Europe.

Working conditions:

* work in a cozy office in the center;

* Fixed rate + %;

* Stable payments 2 times a month;

* Work in a friendly team.

Responsibilities:

* communication with foreign students through correspondence and calls to provide the necessary information;

* communication with foreign companies.

Working hours from 9.00 to 18.00, on weekdays.

For all questions, contact by phone: +48**********16 Anastasiia.

Требуется сотрудник, свободно владеющий английским и русским/украинским языком на постоянную работу (знание польского языка приветствуется, не не обязательно). Фирма занимается привлечением иностранных студентов для обучения в ВУЗах Европы.

Условия работы:

* работа в уютном офисе в центре возле метро;

* Фиксированная ставка + %;

* Стабильные выплаты 2 раза в месяц;

* Работа в дружной команде.

Обязанности:

* общение с иностранными студентами посредством переписки и звонков для предоставления необходимой информации;

* общение с иностранными фирмами.

Работа исключительно в офисе, не удаленно, полный рабочий день.

График работы с 9.00 до 18.00, по будням.

Пожалуйста присылайте резюме в ответ на вакансию или на Whatsapp +48**********16

По всем дополнительным вопросам связываться по тел: +48**********16 Анастасия.

Poszukujemy pracownika posługujący się biegle językiem angielskim i rosyjskim/ukraińskim na pełny etat (znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem). Firma zajmuje się rekrutacją studentów międzynarodowych do podjęcia studiów na uniwersytetach w Europie.

Oferujemy:

* Praca w komfortowym biurze w centrum miasta;

* Stawka + %;

* Stabilne wypłaty 2 razy w miesiącu;

* Pracę w energicznym i rozwijającym się zespole;

Do obowiązków pracownika:

* Kontakt ze studentami zagranicznymi;

* Korespondencja i rozmowy telefoniczne w celu dostarczenia niezbędnych informacji;

* Kontakt z firmami zagranicznymi.

Stałe godziny pracy od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer +48**********16 (Anastasiia)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 889635478