2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością j. niemieckiego i/lub j. angielskiego

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika biurowego/spedytora międzynarodowego do naszego biura w centrum Szczecina.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportu ładunków

  • monitorowanie zleceń transportowych

  • utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami

  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • swobodne porozumiewanie się w języku angielskim lub niemieckim w mowie i w piśmie (znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem)

  • dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (MS Excel i MS Word)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą - wszystkiego Cię nauczymy

  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w handlu B2B

Oferujemy

  • podstawa wynagrodzenia 3500 PLN netto

  • jasny system prowizyjny, który realnie zwiększa miesięczne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • pomoc w założeniu i prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 w biurze w centrum miasta

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane ofertą i spełniające wymagania osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem Danych jest SF Consulting z siedzibą przy ul. Żubrów 6, 71-617 Szczecin. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie w następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 873768024